ترموود چیست؟ ترمووود THERMOWOOD یک چوب زیبا و پایدار است که با استفاده از روش های طبیعی، گرما و بخار بر روی آن اصلاحات حرارتی انجام شده و پس از طی کردن این فرایند تولید می شود. ترمووود با اصلاح حرارتی خواص و مقاومت چوب را بهبود بخشده، در نتیجه گستره کاربردی که در آن چوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد، گسترش می یابد. این اصلاح حرارتی در ترمووود باعث می شود ابعاد چوب ترمووود ثابت مانده و در برابر واکنش های مختلف مقاوم در برابر فرسایش و رزین باشد. ترمووود می تواند در داخل یا خارج از منزل، در هر آب و هوایی استفاده شود. ترمووود یک محصول طبیعی غیر سمی است که به راحتی قابل نصب و بهره برداری می باشد.

ترمووود مقاوم و از هم ناگسستنی

ترمووود پس از اصلاح حرارتی، رطوبت چوب به حدود 4-6 درصد کاهش می یابد. در نتیجه اصلاح حرارتی، مقدار رطوبت تعادل نیز به طور دائم کاهش می یابد. رطوبت متعادل در Thermowood حدود نیمی از چوب بدون درمان است. ترمووود به عنوان یک نتیجه از این رطوبت تعادل نزولی، Thermowood به تغییرات رطوبت واکنش نشان نمی دهد، به طور چشمگیری به عنوان چوب درمان نشده است. در عمل، این به این معنی است که Thermowood در ابعاد ثابت است و شکل خود را به مراتب بهتر از چوب بدون درمان حفظ می کند.

ترمووود پایدار در برابر تغییرات آب و هوایی

با توجه به فروپاشی همی سلولز (زنجیرهای قند)، چوب دیگر حاوی مواد مغذی کافی برای حمایت از قارچها نیست که باعث تخریب (صدور گواهینامه KOMO) می شود. Thermowood کلاس LunaThermoD دارای کلاس مقاومت در برابر شکست 2 (دوام) (EN 350-2) است. محصولات چوب با کلاس مقاومت 1 و 2 مقاوم در برابر فرسایش مناسب برای استفاده در فضای باز بدون هیچ گونه درمان اضافی مناسب هستند.

ترمووود غیر سمی و بدون مواد شیمیایی

ترموود یک ماده چوب چوب زیبا است که با استفاده از روش های طبیعی تولید می شود. تنها فرآیند تولید و گرما و بخار استفاده می شود و هیچ مواد شیمیایی به هیچ وجه اضافه نمی شوند. ترموود در طول فرایند، بخار به عنوان یک گاز محافظ عمل می کند و مانع از جدا شدن چوب و آسیب رساندن در طول درمان می شود. ترمووود در نهایت این اصلاحات حرارتی خالی از هر گونه رزین و ترشحات دیگر می شود. در نتیجه، چوب ترمووود، رزین را حتی در دماهای بالا ترشح نمی کند. ترمووود در تست ها نشان داده است که هدایت حرارتی در ترمووود در حدود 20 تا 25 درصد کاهش می یابد در مقایسه با چوب های غیر مسکونی. به عنوان یک نتیجه، ترمووود پارس وود یک انتخاب بسیار خوبی برای مواد درهای بیرونی، روکش، پنجره ها و سونا ها است.

ارسال دیدگاه

تماس بگیرید