آلاچیق چوبی ترمووود

نمونه کارهای مرتبط

آلاچیق و پرگولا

با ایجاد یک آلاچیق، پرگولا یا سایه بان از جنس چوب ترمو در حیاط، پشت بام یا پاسیو استفاده صحیحی از فضاهای تفریحی خانه خود بنمایید و به آنها ارزش بیشتری بدهید. یک آلاچیق با سقف منحنی و یا طاق ضربی در محیط بیرونی میتواند باعث افزودن عشق و شخصیت و کلاس به حیاطتان شود، مضاف بر اینکه یک صحنه گرم و صمیمانه بیافریند.

زیر این آلاچیق و سایه بان به پرورش گل دهید و نیز میتوانید شام را با دوستان و اعضای فامیل با آرامش صرف نمایید و از منظره باغ لذت ببرید. لحظات خوبی را با مهمانانتان مشغول تفریح و شب شعر شوید.اضافه کردن آلاچیق سبب بهبود محوطه بیرونی خانه تان میگردد و در افزایش ارزش ملک تاثیر داشته و زیبایی چند برابری به محل زندگی شما می بخشد.

آلاچیق و پرگولا شرکت پارس وود با داشتن طراحان و مجریان خلاق و مجرب می توانند بنا به سفارش مشتری انواع آلاچیق را به صورت کامل در ابعاد مختلف طراحی و اجرا نماید . شایان ذکر است که قابلیت ساخت انواع نیمکت و فرنیچر فضای باز جهت فضای داخلی نیز وجود دارد.شرکت پارس وود با داشتن طراحان و مجریان خلاق و مجرب می توانند بنا به سفارش مشتری انواع آلاچیق و پرگولا را به صورت کامل در ابعاد مختلف طراحی و اجرا نماید . شایان ذکر است که قابلیت ساخت انواع نیمکت و فرنیچر  فضای باز جهت فضای داخلی آلاچیق و پرگولا نیز وجود دارد.

    تماس بگیرید