خرید و قیمت ترمووود1401| خرید ترموود اصل با ضمانتنامه کتبی

خرید ترمووود

در تهيه و خريد هر نوع مصالح ساختماني داشتن اطلاعات اوليه و شناخت نسبت به آن مصالح امري بسيار مهم مي باشد.

با توجه به مشكلات شهرنشيني و استرس هاي روزمره در زندگي هاي امروزه ، مردم در جوامع شهري به دنبال ايجاد محيطي آرامش بخش هستند و اين امر ميسر نميشود مگر با استفاده از مصالح طبيعي در محيط زندگي.

چوب از جمله مصالحي است كه همزمان با پيدايش بشريت تا كنون به انواع و اقسام مختلف مورد استفاده قرار گرفته است به مرور عيوب آن گرفته شده و كاربري هاي جديدي پيدا كرده است.

چوب ترمو نمونه فرآوري و اصلاح شده چوب هاي طبيعي است كه علاوه بر دارا بودن همه مزايايي طبيعي چوب ، ديگر دچار مشكلاتي همچون باد كردن ، پوسيدگي و اعوجاج نمي شود و در محيط هاي باز و در معرض بارش هاي جوي با نگهداري مناسب داراي ماندگاري طولاني مي باشد.

خرید ترمووود

 

در خريد ترموود آيتم هاي مختلفي موثر مي باشند كه عدم شناخت اين موارد باعث ضررهاي مالي و حتي غيرمالي زيادي به مصرف كننده خواهد شد؛ آيتم هاي همچون :👇

 • كيفيت چوب اوليه
 • طي كردن فرآوري استاندارد ترموود
 • كوره ترموود استاندارد
 • برش و مولدر و ساب دقيق و درست

كه همگي در توليد محصول نهايي بسيار تاثير گذار مي باشند .

همه اين موارد ذكر شده در قيمت ترموود نيز تاثير گذار مي باشند به مصرف كنندگان و خريداران ترموود توصيه مي شود كه با تحقيقات و داشتن اطلاعات كافي جهت خريد چوب ترمو اقدام كنند و به نوعي در دام قيمت هاي ارزان فروشندگان ترموود گرفتار نشوند زيرا محصول فيك و بي كيفيت كه فقط ظاهر ترموود را دارد به زودي خراب شده و از بين مي رود و زيان مالي و ناراحتي را براي مصرف كننده به همراه خواهد داشت.

خرید ترموود

 


راهنمای خرید ترمووود

برای خرید اینترنتی ترموود باید به نکات و مواردی توجه داشته باشید تا بتوانید محصول با کیفیتی تهیه کنید.

سطح مقطع و ضخامت چوب های مورد استفاده برای نمای ساختمان باید با توجه به نوع منطقه مورد استفاده و آب و هوای آن جا تعیین شود.

برای اینکه بدانید برای پروژه مد نظر شما کدام ابعاد چوب ترمو مناسب است همین الان می توانید با کارشناسان فروش مجموعه پارس وود تماس بگیرید.

راهنمای خرید ترمووود

قطعاً با توجه به هزینه‌های نسبتا بالایی که صرف خرید چوب ترمووود می‌شود، هر شخصی به دنبال بهترین انتخاب خود خواهد بود؛ از این رو در فرایند خرید باید به یک سری نکات ریز و درشت توجه کرد که در زیر به آن‌ها اشاره شده است:👇

 • چوب ترمووود در یک فرایند کاملاً مهندسی شده تولید می‌شود؛ برای بهترین خرید حتماً سعی کنید که محصولات خود را از شرکت‌های معتبر که محصولات خود را با بالاترین استانداردها تولید می‌کنند تهیه کنید و یا از وارد کننده های معتبر ترموود خارجی را بخرید.
 • بعضی از انواع چوب‌های ترمووود از مغز درخت‌ها تولید و تهیه می‌شوند؛ در خرید باید توجه داشته باشید که این نوع از ترمووودها کیفیت و دوام نسبتا بالاتری دارند.
 • سطح و روی چوب ترمووود باید عاری از هر گونه ترک و فرورفتگی یا برآمدگی باشد.
 • در خرید چوب ترمووود باید توجه کنید، ضخامت استاندارد آن باید چیزی در حدود 18 تا 21 میلیمتر باشد.
 • بعضی از  چوب های ترمووود دارای مغز  رنگ روشنی هستند و این موضوع نشانه‌ای از غیر استاندارد بودن فرایند حرارت دهی در تولید چوب است.
 • چوب ترمووود استاندارد و با کیفیت دارای یک رنگ بخصوصی می‌باشد، این رنگ و ظاهر چوب به مدت زمان و میزان درجه حرارتی که درکوره به چوب اعمال شده متفاوت است.
 • وجود لکه‌های تیره در سطح و روی چوب ترمو نشان دهنده پوسیدگی چوب است و این به معنی کیفیت پایین چوب ترمووود می‌باشد.
 • هرچه رگه‌های چوب بازتر باشد به این معنی است که از مغز چوب فاصله گرفته و هر نوع ترک خوردگی بر روی سطح و مقطع چوب غیر قابل پذیرش است.
 • چوبی که از مغز درخت بریده و ترمو شده از کیفیت بالاتری برخوردار است. این عمل با مشاهده ابتدا و انتهای الوارهای چوبی ترمووود قابل بررسی است.
 • چوب ترمو وود با گرید A فاقد هر گونه ترک و گره سوخته در سطح چوب است.
 • صاف و صیقلی بودن سطح چوب ترموود اصل (گندگی و رنده کاری چوب) قابل مقایسه با ترموود تقلبی نیست.
 • کیفیت پرداخت سطح چوب ترمووود اصل را می‌توانید با ترمووود تقلبی مقایسه کنید. برای بهترین انتخاب در خرید خود در صورت امکان از چندین شرکت چوب نمونه دریافت کنید و با یکدیگر مقایسه کنید.

خرید ترمو وود

 


قیمت ترمووود

قيمت ترمووود بر اساس كيفيت مواد اوليه و پروسه توليد ترموود استاندارد داراي نوسان مي باشد .

قيمت واقعي و منصفانه ترموود بر اساس كيفيت آن قابل ارزيابي و محاسبه است كه در عين حال كه حقوق مصرف كننده با عرضه محصول با كيفيت و با دوام رعايت مي شود قيمت منصفانه و واقعي محصول باشد با خريد چوب ترموي با كيفيت و با نگهداري مناسب و ساب و رنگ هر چند سال يك بار از محصول چوب ترمو مي توانيد به اندازه يك عمر استفاده نماييد.

عوامل موثر بر قیمت ترمووود به شرح زیر است👇

 • نوسانات قیمت ارز که یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار روی قیمت محصولات وارداتی است
 • قیمت و حجم بر اساس کلاس الوار یعنی نوع چوب، نوع تراش، اره و غیره
 • کیفیت چوب یا همان درجه کیفی آن
 • نوع ترموود از نظر ایرانی بودن یا وارداتی بودن آن

قیمت ترمووود

 


نحوه ی محاسبه ی ترمووود

در صنعت ساختمان جهت محاسبه مصالح مختلف از واحدهاي محاسباتي مختلفي استفاده مي شود ؛ مثلا جهت سفارش و خريد کاشي ، سراميك و سنگ ، متر مربع واحد اندازه گيري آنها مي باشد.

مثلا تهیه و خرید پروفيل آهن ، بصورت شاخه اي سفارش و به واحد كيلوگرم حساب مي شود.

ترمووود از جمله مصالح جديدي است كه اكثر مصرف كنندگان از واحد محاسباتي آن بي اطلاع هستند و در محاسبه و سفارش آن دچار مشكل خواهند شد.

واحد محاسبه ی ترموود متر مربع میباشد و ابعاد ترموود در محاسبه و برآورد آن دخیل است .

قیمت ترموود

پس لطفا در خريد و انتخاب فروشنده ترموود خود دقت نماييد و قدمت ، سابقه و اعتبار و كيفيت محصول عرضه شده توسط شركت تامين كننده ترمووود را ملاك خريد قرار دهيد نه قيمت ارزان فروشندگان موقتي و منفعت طلب كه پس از فروش محصول هيچ گونه ضمانت و خدمات پس از فروشي ارائه نمي دهند و در قبال محصول بي كيفيت فروخته شده نه تنها جوابگو نيستند بلكه ممكن است تا شما بخواهيد عليه آنها اقدام قضايي بكنيد دفتر و سيستم خود را جمع كرده و شما براي رسيدن به حقوق خود بايد كلي وقت خود را تلف نماييد .

پس داشتن اطلاعات درست و انتخاب درست اولين شرط در يك خريد خوب مي باشد كه حقوق هر دو طرف در آن رعايت شده و هر دو از انجام اين معامله رضايت مند خواهند بود.

به طور خلاصه مي توان گفت قيمت ترموود متاثر از آيتم هاي فراواني است و مصرف كنندگان بايد در خريد ترموود نهايت دقت را نموده تا از ضررهاي هنگفت به خود جلوگيري نمايد.

برای اطلاع دقیق از قیمت ترموود و خرید ترموود در تهران و سایر شهرستان ها و دریافت مشاوره رایگان با مشاورین فروش مجموعه پارس وود تماس بگیرید.

 

*کلیه تصاویر از نمونه پروژه های مجموعه پارس وود می باشند و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

 

تماس بگیرید