محتوا ترمووود

محتوا ترمووود
امتیاز به این مطلب ترمووود

تایل های کف ۳۰ *۳۰ و سقف 

تایل های کف ۳۰ *۳۰

این تایل ها از جمله محصولات جالب  و قابل توجه شرکت پارس وود می باشند که نیازی به زیر سازی چوبی و یا فلزی نداشته و نصب آن بسیار ساده و سریع می باشد. مصرف کننده می تواند با چیدمان شطرنجی ، متقارن و یا ساده در نوع چیدمان کفپوش اعمال سلیقه نموده و فضای دلخواه و زیبای مد نظرش را به دست آورده و یا حتی بعدا نسبت به جابجایی آنها اقدام نماید.

سقف

چوب ترمو بصورت فاق و زبانه دار ( uts ، utv ) بهترین مصالح طبیعی جهت پوشش انواع سقف می باشد که دارای خاصیت آب بندی بالایی می باشد.


سونا و استخر

سونا و استخر

از جمله ضعف های چوب هایی که ترمو نشده اند این است که عمر کوتاهی داشته و در فضاهای مرطوب و خیس مانند سونا و استخر باد کرده و می پوسند. چوب ترمو که در فضای استخر ، سونا و جکوزی مصرف می شود این نقطه ضعف را برطرف کرده ، با زیبایی دو چندان و عمر طولانی ، بهترین متریال برای فضاهایی اینچنین می باشد.

مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز : با توجه به اینکه کاربرد و فناوری تولید چوب ترمو مخصوص فضای باز است این متریال قابلیت این را دارد که با استفاده از آن اقدام به ساخت انواع میز ، نیمکت ، صندلی و سایر مبلمان فضای باز را نمود برخلاف سایر مصالح که با مرور زمان دچار فرسودگی و زنگ زدگی میگردند از دوام و زیبایی بسیار بالایی برخوردار است .

درب و پنجره

اغلب درب و پنجره های موجود در فضای باز و نمای ساختمان از مصالح مصنوعی مانند upvc ، آهن و یا آلومینیوم ساخته می شوند با ساخت درب و پنجره از چوب ترمو که متریالی کاملا طبیعی می باشد می توان در زیباتر و بادوام تر کردن هر چه بیشتر دربها و پنجره ها اقدام نمود.

ویلا سازی و کلبه های چوبی

سایزهای مختلف چوب ترمو این قابلیت را دارا می باشند که با استفاده از آنها  می توان اقدام به ساخت ویلا و کلبه های چوبی نمود . که محصول چوبی قابلیت جابجایی از مکانی به مکان دیگر را دارا می باشد.

 

نماسازی ساختمان

مهندسین و معماران خلاق می توانند با طراحی مناسب و خلاقانه با به کار بردن سایزهای مختلف چوب ترمو و تلفیق آن با سایر مصالح در فضاهای مختلف نمای ساختمان ها ، ورودی ، روی درها و اطراف پنجره ها در هر چه زیبا تر و دلپذیر تر کردن نماها بکوشند. با توجه به این موضوع که چوب ترمو متریال طبیعی و لوکس می باشد و نوع طراحی و اجرای آن در کنار سایر متریال ها  تاثیر بسزایی دارد.

 

قرنیز

قرنیزهای ساخته شده از چوب طبیعی و اکولوژیک ترمو شامل سایزهای ۵ ، ۹ ، ۱۲ و ۱۴ سانتی متر می باشند که زیبایی خاصی را به فضای ساختمان بخشیده و برخلاف سایر قرنیزها کاملا قابل شستشو می باشند

پله

چوب ترمو با توجه به استحکام ، زیبایی و قابل شستشو بودن یکی از بهترین متریال ها جهت ساخت انواع پله در داخل و خارج ساختمان می باشد .

نرده

با استفاده از چوب ترمو می توان اقدام به ساخت نرده با شکل های مختلف نمود . همچنین جهت پوشش نرده های فلزی در راه پله ها و نرده ها ی محافظ جلوی پنجره ها در قسمت نمای ساختمان بسیار کاربردی و زیبا می باشند.

آلاچیق و پرگولا

شرکت پارس وود با داشتن طراحان و مجریان خلاق و مجرب می توانند بنا به سفارش مشتری انواع آلاچیق و پرگولا را به صورت کامل در ابعاد مختلف طراحی و اجرا نماید . شایان ذکر است که قابلیت ساخت انواع نیمکت و فرنیچر ( مبلمان ) فضای باز جهت فضای داخلی آلاچیق و پرگولا نیز وجود دارد.

 

دکوراسیون داخلی

با توجه به اینکه چوب ترمو متریال طبیعی بوده و زیبایی خاص و چشمگیری دارد می تواند در ساخت انواع دکوراسیون داخلی کاربرد فراوان داشته باشد. البته ایده و خلاقیت در این امر تاثیر بسزایی دارد.

 

 

کفپوش های فضای باز

کفپوش های فضای باز

چوب های ترمو با توجه به  فرآیند  گرمادیدگی ، عمر طولانی و زیبایی طبیعی آن بهترین متریال جهت استفاده در کف ها به خصوص کف فضای باز میباشد. نمونه چوب هایی که برای کفذ استفاده می شوند دارای شیار های ریز یا درشت می باشند که برای جلوگیری از سر خوردن ، از کارایی بالایی برخوردار هستند.شرکت پارس وود انواع کفپوش دکینگ با شیارریز و درشت و ساده و شیار از بغل به صورت کلیپسی را موجود داشته و نیاز طیف گسترده ای از مشتریان عزیز را در این زمینه برآورده می نماید.

 

سایبان و لوور

سایبان و لوور

با انتخاب درست سایز ترمو وود می توان اقدام به ساخت سایبان و لوور روی نما و پنجره های ساختمانها نمود که از زیبایی خاصی نیز برخوردار است .

گلدان

گلدان

گلدانها ( فلاورباکس ) که در فضاهای مختلف ساختمان از جمله ورودی ، روی نماها ، در قسمت پایین پنجره ها و یا در روف گاردن ها ( باغ بام ) کاربرد دارند و سبب زیباتر شدن فضای ساختمانها می شوند . با استفاده از متریالی طبیعیچون چوب ترمو گلدانها هرچه زیباتر وکاربردی تر گردیده و کاشت گلها و گیاهان طبیعی و رطوبت ناشی از آب هیچگونه صدمه ای به آنها وارد نکرده و ترمووود بهترین و کاربردی ترین مصالح جهت ساخت گلدانها می باشد .

سقف

چوب ترمو بصورت فاق و زبانه دار ( uts ، utv ) بهترین مصالح طبیعی جهت پوشش انواع سقف می باشد که دارای خاصیت آب بندی بالایی می باشد .

کفپوش حمام

چوبهای ترمو از نوع دکینگ ، تایل و یا Ash  بهترین کفپوش طبیعی جهت فضای حمام ها می باشند که از دوام ، استحکام و زیبایی بی نظیری برخوردار می باشند .

باغ بام  ( رووف گاردن )

باغ بام  ( رووف گاردن )

باغ بام ها از جمله  فضاهای جدیدی هستند که با افزایش روز افزون آپارتمان نشینی ، بزرگ تر شدن شهر ها و کم شدن فضاهای سبز و طبیعی ، تمایل بشر امروزی را برای ساخت آنها بیشتر کرده است.شرکت پارس وود با تجربه ی کافی در این زمینه آماده ی همکاری جهت طراحی و ساخت باغ بام ها می باشند.

۱-استفاده از چوب کاملا طبیعی و اکونومیک و عاری از هر گونه مواد شیمیایی

۲-مقاومت بسیار بالا در برابر پوسیدگی و دارای عمر طولانی

۳- قابل شستشو

۴- ضد قارچ و موریانه و انواع حشرات

۵-ثبات ابعاد و عدم تغییر شکل ظاهری و ابعاد و رنگ

۶- زیبایی طبیعی ،دوام و ماندگاری بالا

۷- مقاومت بسیار بالا در برابر سرما،گرما،رطوبت در انواع شرایط جوی

۸- مخصوص نماسازی و فضای باز و مبلمان فضای باز