تولید کنندگان ترمووود در ایران | پارس وود

تولید کنندگان ترمووود در ایران

تولید کنندگان ترمووود در ایران

تولید کنندگان ترمووود در ایران

ترمووود در واقع ارزان تر از بسیاری از hardwoods است، و آن را انتخاب بسیار مقرون به صرفه برای اکثر صاحبان خانه و توسعه دهندگان. همانطور که فرایند تصفیه هیچ مواد شیمیایی را شامل نمی شود، تولید آن کمتر گران است. ترمووود با استفاده از نیروی گرما به جای مواد شیمیایی خشن تولید می شود. مواد ترمووود ارزان، سازگار با محیط زیست و مقاوم در برابر ساخت و ساز است که به ویژه برای روکش های خارجی بسیار محبوب است. برای اطلاعات بیشتر با شماره 01472 350151 Bennetts Timber تماس بگیرید.

® توسط Stora Enso یک انتخاب طبیعی برای کاربردهای نهایی است که در آن دوام طولانی مدت و پایداری بعدی مورد نظر است. این مواد عالی برای محصولات تحت تاثیر تغییر شرایط آب و هوایی است که تاثیری بر روکش خارجی و سازه های باغی دارند. برای داخلی، ظاهر قهوه ای جذاب و حذف رزین، محصول را انتخاب خوبی برای استفاده در سونا، پانل های داخلی، مبلمان و کفپوش می کند.
تولید کنندگان ترمووود در ایران
ترمووود توسط Stora Enso با استفاده از حرارت بالا و بخار تولید می شود. از آنجا که هیچ مواد شیمیایی در طول فرایند اضافه نمی شود، ترمووود شامل تنها مواد قابل تجدید است. در نتیجه فرآیند ترمووود، ثبات ابعادی، دوام بیولوژیکی و خواص عایق به طور دائم بهبود می یابد. خواص در تمام سطح مقطع سازگار است.
تولید کنندگان ترمووود در ایران
فرایند ترمووود اختراع شده و علامت تجاری متعلق به انجمن بین المللی ترمووود است.

تولید کنندگان ترمووود در ایران

منابع بین المللی جنگل این مواد از فنلاند است. با گواهی PEFC در دسترس است. ترمووود توسط گرمازدایی چوب کاج اسکاندیناوی (Pinus sylvestris) انتخاب می شود که خواص چوب را تغییر می دهد و چوب های غیر قابل تحمل را به یک محصول با دوام کلاس 2 تبدیل می کند (BN EN 350). این فرایند حرارتی خواص شیمیایی و فیزیکی چوب را فراهم می کند که مزایای زیادی را شامل می شود که شامل ثبات بیشتر، مواد شیمیایی یا افزودنی های سمی هستند، رنگ را به قهوه ای جذاب جذاب تیره می کند و بدون نیاز به درمان انتهای برش، چوب را می توان برش داد. ترمووود در طول یک دوره زمانی به ظاهر خاکستری نقره در مناطقی که آلودگی هوا کم است، هوا می گیرد. تغییر رنگ ممکن است در برخی موارد رخ دهد.

تولید کنندگان ترمووود در ایران

تولید کنندگان ترمووود در ایران

ترمووود ابعاد ثابت، مقاوم در برابر فرسایش و رزین است. این می تواند در داخل یا خارج از منزل، در هر آب و هوایی استفاده شود. Lunawood یک محصول طبیعی غیر سمی است که به راحتی قابل نصب و نصب می باشد.