تولید کننده مستقیم ترمووود

تولید کننده مستقیم ترمووود
امتیاز به این مطلب ترمووود

تولید کننده مستقیم ترمووود

تولید کننده ترمووود

چگونه ترمووود ساخته می شود؟

روکش فلزی ترمووود از چوب چوب نرم اسکاندیناوی است که با گرما درمان شده است. هنگامی که ترمووود تولید می شود، تحت فشار و گرما، و همچنین بخار نیتروژن و بخار برای کنترل فرآیند خشک کردن قرار می گیرد. این درمان با دقت مشاهده می شود و می تواند از ۲۴ تا ۹۶ ساعت طول بکشد. چوب بستگی به گونه های مختلف دارد که از ۱۸۰ تا ۲۳۰ درجه سانتیگراد محسوب می شود.

هنگامی که چوب تحت حرارت شدید قرار می گیرد، آن را عمیق به هسته خشک می کند و هر رطوبت و رزین از چوب خارج می شود. با رطوبت پایین، مقاومت در برابر آب و هوا بیشتر می شود، به این معنی که چوب گرمایشی را می توان برای اهداف در فضای باز مانند نما و روکش خارجی استفاده کرد.

تولید کننده ترمووود

همچنین، هنگامی که چوب به دمای خاصی گرم می شود، آن را بسیار کمتر جذاب به حشرات، که همچنین طول عمر خود را افزایش می دهد.
چقدر طول می کشد؟

تولید کننده ترمووود

ترمووود باید چندین سال طول بکشد و به درمان های سطحی که برای آن اعمال می شود نیاز ندارد. بعضی از مردم می خواهند پوشش روکش های ترمووود خود را با لکه های رنگی به پایان برسانند، اما اگر به سمت چپ بپردازند طبیعتا چوب به رنگ خاکستری نقره ای شبیه به سدر و یا کاج بستگی دارد.
آیا برای محیط زیست خوب است؟

از آنجا که ترمووود با استفاده از بخار گرم و بخار آب، به جای مواد شیمیایی پردازش می شود، در محیط زیست بسیار بهتر از سایر چوب های شیمیایی شیمیایی است. به همین دلیل اکثر مردم ترمووود را به این دلیل همراه با دوام و ظاهر خوب خود انتخاب می کنند.

کاج از فنلاند که معمولا برای ساخت ترمووود استفاده می شود همیشه از جنگل های پایدار تهیه می شود.

تولید کننده ترمووود

برای اطمینان از اینکه شما یک ترمووود منبع محرمانه را انتخاب می کنید، اطمینان حاصل کنید که آن تحت برنامه حمایت از صدور گواهینامه جنگل (PEFC) یا شورای نظارت بر جنگلداری (FSC) گواهی شده است. این سازمان های بین المللی غیر انتفاعی مدیریت جنگل های پایدار را تنظیم می کنند.
آیا ترمووود گران است؟
تولید کننده ترمووود